Produktinformationen
Rund Manlochdeckel
Typ D3 Rund 450 H=150 mm
NBR 304
-1 / +4 bar, 6 bolts
Eigenschaften
| Marke: | Laveggi |
|---|---|
| Werkstofftyp: | 304 (L) |
| Durchmesser: | 450 mm |
| Kragenhöhe: | 150 mm |
| Druckbereich: | 4 bar |
| Dichtung: | NBR (Perbunan) |
Produktinformation
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Tarifcode | 73072390 |
| 3.1 Zertifikat: | Nein |