Produktinformationen
Manlochdeckel rechteckig
555x432x60
316L BNR
Pressure range: 0,9 bar
Eigenschaften
| Marke: | Alfa Laval |
|---|---|
| Werkstofftyp: | 316 (L) |
| Kragenhöhe: | 60 mm |
| Druckbereich: | 0,9 bar |
| Abmessungen: | 555 x 432 mm |
| Dichtung: | NBR (Perbunan) |
Produktinformation
| Gewicht | 27.2 kg |
|---|---|
| Tarifcode | 84818099 |
| 3.1 Zertifikat: | Nein |