Productinformatie
Mangatdeksel rond 450/P
Ø458 H=150 Pmax 4,0 bar / 6 knops
304L NBR
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 458 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 4 bar |
| Elastomeer: | NBR (Perbunan) |
Productinformatie
| Gewicht | 34.8 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |