Productinformatie
Mangatdeksel rond
Type D3 rond 450 H=150 mm
NBR 304
-1 / +4 bar, 6 knevels
Eigenschappen
| Merk: | Laveggi |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 450 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 4 bar |
| Elastomeer: | NBR (Perbunan) |
Productinformatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072390 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |