Productinformatie
Mangatdeksel rond T1/450
Ø454 H=100 Pmax 0,0 bar
304 Silicone
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 454 mm |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | MVQ (Silicone) |
Productinformatie
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |