Productinformatie
Mangatdeksel rond TV/400
Ø404 H=65 Pmax 0,0 bar
304 MVQ
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 404 mm |
| Kraaghoogte: | 65 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 5.6 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |