Productinformatie
Dome deksel rechthoekig 1603B
drukloos, 555x432x150 (LxWxH),
S1 kraag 12mm
Pmax. 0.8bar, EPDM 316L
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Afmetingen: | 555 x 432 mm |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 42 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |