Productinformatie
Opschroefdraadstuk (CT)
DN100 / G4"binnen
Draad Rd130x1/4"
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN100 (ø 104 mm) Rd130x1/4" |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 4" (ø 114,3) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.76 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 30 |
| Dimension C | G4" |
| Dimension D | SW117 |
| Dimension E | Rd130x1/4" |