Productinformatie
Opschroefdraadstuk (CT)
DN65 / G2,5" binnen
Draad Rd95x1/6"
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN65 (ø 70 mm) Rd95x1/6" |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 2 1/2" (ø 76) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.502 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 38 |
|---|---|
| Dimension B | 22 |
| Dimension C | G2.1/2" |
| Dimension D | SW80 |
| Dimension E | Rd95x1/6" |