Productinformatie
Inspectieluik rechthoekig 166
440x332 H=100 Pmax 0,5 bar
304 Siliconen
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0,5 bar |
| Afmetingen: | 440 x 332 mm |
| Elastomeer: | MVQ (Silicone) |
Productinformatie
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |