Productinformatie
Mangatdeksel LKDC
Drukloos H=85 mm
rond 202 EPDM 316L
Eigenschappen
| Merk: | Alfa Laval |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Diameter: | 202 mm |
| Kraaghoogte: | 85 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 3.2 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072390 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |