Productinformatie
Mangatdeksel LKDC
Drukloos H=100 mm
rond 454 EPDM 316L
Eigenschappen
| Merk: | Alfa Laval |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Diameter: | 454 mm |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 6.5 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |