Productinformatie
Mangatdeksel LKDC
Drukloos H=100 mm
rond 620 MVQ 316L
Eigenschappen
| Merk: | Alfa Laval |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Diameter: | 620 mm |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | MVQ (Silicone) |
Productinformatie
| Gewicht | 0 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072390 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |