Productinformatie
Deksel Zorzini type 450P
EPDM 304, ø458 met 4 handgrepen
Max. Druk -1 / 3,3 bar, Temp. -15° / 50°C
Max. Druk -1 / 3,0 bar, Temp. -15° / 100°C
Max. Druk -1 / 2,9 bar, Temp. -15° / 150°C
Max. Druk -1/ 2,6 bar, Temp. -15° / 200°C
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 458 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 2,6 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 19.3 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |