Productinformatie
Deksel Zorzini type 300L
EPDM 304 max. druk -1 / 1 bar ø306
3 handwielen
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 306 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 1 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 15.5 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |