Productinformatie
Deksel Zorzini type 300P
EPDM 304, ø306 met 4 handgrepen
Max. Druk -1 / 6,7 bar, Temp. -15° / 50°C
Max. Druk -1 / 6,0 bar, Temp. -15° / 100°C
Max. Druk -1 / 5,7 bar, Temp. -15° / 150°C
Max. Druk -1/ 5,3 bar, Temp. -15° / 200°C
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Temperatuur range °C: | 0 / 100 |
| Diameter: | 306 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 5,3 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 19.3 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |