Productinformatie
Deksel Zorzini type 400/AZ-NL
EPDM 304 max. druk 0,05 bar ø404
hoogte = 65mm
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 404 mm |
| Kraaghoogte: | 65 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 5.6 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |