Productinformatie
Deksel Zorzini type 500L
NBR 316 max. druk -1 / 1 bar ø508
6 handwielen
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Diameter: | 508 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 1 bar |
| Elastomeer: | NBR (Perbunan) |
Productinformatie
| Gewicht | 36.8 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |