Productinformatie
Drukdeksel rond 500/P
Ø508 H=150 Pmax 3,6 bar/110°C
8 handgrepen, 304L NBR
Eigenschappen
| Merk: | Zorzini |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 508 mm |
| Kraaghoogte: | 150 mm |
| Druktoepassing: | 3,6 bar |
| Elastomeer: | NBR (Perbunan) |
Productinformatie
| Gewicht | 40.5 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |