Productinformatie
Mangatdeksel rond LKDC
Drukloos, H=100 mm
rond 454 mm 304L FPM
Eigenschappen
| Merk: | Alfa Laval |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Diameter: | 454 mm |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | FKM (Viton) |
Productinformatie
| Gewicht | 4.2 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |