Productinformatie
Mangatdeksel rond LKDC
Drukloos, H=100 mm
rond 404mm 316L NBR
Eigenschappen
| Merk: | Alfa Laval |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Diameter: | 404 mm |
| Kraaghoogte: | 100 mm |
| Druktoepassing: | 0 bar |
| Elastomeer: | NBR (Perbunan) |
Productinformatie
| Gewicht | 3.2 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072390 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |