Productinformatie
Slangdraadstuk DIN
DN15 (19,00 x 1,50)
Draad Rd34x1/8"
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN15 (ø 19 mm) Rd34x1/8" |
|---|---|
| Diameter slangtule: | 21 mm |
| Type: | Type DIN |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.081 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 64 |
|---|---|
| Dimension B | 40 |
| Dimension C | 16 |
| Dimension D | 21 |
| Dimension E | Rd34x1/8" |