Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN10/16 DN65 1.4307 (304L)
met 8 boutgaten
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN65 (ø 70 mm), DN65 2,5" (ø 76,1 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16 |
| Aantal gaten: | 8 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 185 |
| Steekmaat: | 145 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 3.66 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 20 |
|---|---|
| Dimension B | 185 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 145 |