Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN10/16 DN80 1.4307 (304L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN80 3" (ø 88,9 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16 |
| Aantal gaten: | 8 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 200 |
| Steekmaat: | 160 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 4.77 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 20 |
|---|---|
| Dimension B | 200 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 160 |