Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN10/16/40 DN15 1.4307 (304L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN15 1/2" (ø 21,3 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16, PN40 |
| Aantal gaten: | 4 x M12 |
| Buitendiameter (mm): | 95 |
| Steekmaat: | 65 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0.72 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 14 |
|---|---|
| Dimension B | 95 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 65 |