Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN10/16/40 DN32 1.4307 (304L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN32 (ø 40 mm), DN32 1,25" (ø 42,4 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16, PN40 |
| Aantal gaten: | 4 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 140 |
| Steekmaat: | 100 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 1.8 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 18 |
|---|---|
| Dimension B | 140 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 100 |