Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN10/16/40 DN40 1.4404 (316L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN40 (ø 44,5 mm), DN40 1,5" (ø 48,3 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16, PN40 |
| Aantal gaten: | 4 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 150 |
| Steekmaat: | 110 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 2.09 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 18 |
|---|---|
| Dimension B | 150 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 110 |