Productinformatie
Blindflens
EN 1092-1 type 05
PN40 DN100 1.4307 (304L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN100 (ø 114,3 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN40 |
| Aantal gaten: | 8 x M20 |
| Buitendiameter (mm): | 235 |
| Steekmaat: | 190 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 5.65 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 22 |
|---|---|
| Dimension B | 235 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 190 |