Productinformatie
Blindflens
ASTM A-182
1" 300lbs AISI 1.4307 (304L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | 1" (ø 25,4 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | 300lbs |
| Aantal gaten: | 4 |
| Buitendiameter (mm): | 123.9 |
| Steekmaat: | 88,9 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 26,9 |
|---|---|
| Dimension B | 123,9 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 88,9 |