Productinformatie
Blindflens
ASTM A-182
3" 300lbs AISI 1.4404 (316L)
Eigenschappen
| Maatvoering: | 3" (ø 88,9 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Druktrap: | 300lbs |
| Aantal gaten: | 8 |
| Buitendiameter (mm): | 209.5 |
| Steekmaat: | 168,1 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 42,9 |
|---|---|
| Dimension B | 209,5 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 168,1 |