Productinformatie
Aluminium Blindflens
EN 1092-1 type 05
Epox coating PN10 DN150
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN150 6" (ø 168,3 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Aluminium (Epoxy coating) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 8 x M20 |
| Buitendiameter (mm): | 285 |
| Steekmaat: | 240 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 3.86 kg |
|---|---|
| CBS code | 76090000 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 285 |
|---|---|
| Dimension B | 285 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 240 |