Productinformatie
Aluminium Blindflens
EN 1092-1 type 05
Epox coating PN10 DN20
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN20 3/4" (ø 26,9 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Aluminium (Epoxy coating) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 4 x M12 |
| Buitendiameter (mm): | 105 |
| Steekmaat: | 75 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0.27 kg |
|---|---|
| CBS code | 76090000 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 105 |
|---|---|
| Dimension B | 105 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 75 |