Productinformatie
Aluminium Blindflens
EN 1092-1 type 05
Epox coating PN10 DN40
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN40 1,5" (ø 48,3 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Aluminium (Epoxy coating) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 4 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 150 |
| Steekmaat: | 110 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0.7 kg |
|---|---|
| CBS code | 76090000 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 150 |
|---|---|
| Dimension B | 150 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 110 |