Productinformatie
Aluminium Blindflens
EN 1092-1 type 05
Epox coating PN10 DN65
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN65 2,5" (ø 76,1 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Aluminium (Epoxy coating) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 4 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 185 |
| Steekmaat: | 145 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 1.08 kg |
|---|---|
| CBS code | 76090000 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 185 |
|---|---|
| Dimension B | 185 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 145 |