Productinformatie
Aluminium Blindflens
EN 1092-1 type 05
Epox coating PN10 DN80
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN80 3" (ø 88,9 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Aluminium (Epoxy coating) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 8 x M16 |
| Buitendiameter (mm): | 200 |
| Steekmaat: | 160 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 1.4 kg |
|---|---|
| CBS code | 76090000 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 200 |
|---|---|
| Dimension B | 200 |
| Dimension C | |
| Dimension D | |
| Dimension E | 160 |