Productinformatie
RVS overschuifflens
EN 1092-1 type 02
DN150/154mm 1.4307 (304L)
PN10/16
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN150 (ø 154 mm) |
|---|---|
| Gatmaat (mm): | 174 |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10, PN16 |
| Aantal gaten: | 8 x M20 |
| Buitendiameter (mm): | 285 |
| Steekmaat: | 240 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 285 |
|---|---|
| Dimension B | 174 |
| Dimension C | 240 |
| Dimension D | 24 |
| Dimension E |