Productinformatie
RVS overschuifflens
EN 1092-1 type 02
DN200/204mm 1.4307 (304L)
PN10
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN200 (ø 204 mm) |
|---|---|
| Gatmaat (mm): | 226 |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Druktrap: | PN10 |
| Aantal gaten: | 12 x M20 |
| Buitendiameter (mm): | 340 |
| Steekmaat: | 295 mm |
Productinformatie
| Gewicht | 0 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072100 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 340 |
|---|---|
| Dimension B | 226 |
| Dimension C | 295 |
| Dimension D | 24 |
| Dimension E |