Productinformatie
Inschroefpuntstuk (DT)
DN20 / G0,75" buiten
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN20 (ø 23 mm) |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 3/4" (ø 26,7) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.111 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 40 |
|---|---|
| Dimension B | 14 |
| Dimension C | G3/4" |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | 36 |