Productinformatie
Inschroefpuntstuk (DT)
DN32 / G1,25" buiten
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN32 (ø 35 mm) |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 1 1/4" (ø 42,2) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.221 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 20 |
| Dimension C | G1.1/4" |
| Dimension D | SW36 |
| Dimension E | 50 |