Productinformatie
Inschroefpuntstuk (DT)
DN40 / G1,5" buiten
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN40 (ø 41 mm) |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 1 1/2" (ø 48,3) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.267 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 20 |
| Dimension C | G1.1/2" |
| Dimension D | SW44 |
| Dimension E | 56 |