Productinformatie
Opschroefpuntstuk (DT)
DN15 / G0,5" binnen
1.4404 (316L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN15 (ø 19 mm) |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 1/2" (ø 21,3) |
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.166 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 44 |
|---|---|
| Dimension B | 16 |
| Dimension C | G1/2" |
| Dimension D | SW24 |
| Dimension E |