Productinformatie
Opschroefpuntstuk (DT)
DN20 / G0,75" binnen
1.4307 (304L) DIN11851
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN20 (ø 23 mm) |
|---|---|
| Maatvoering ISO 4144: | 3/4" (ø 26,7) |
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
Productinformatie
| Gewicht | 0.249 kg |
|---|---|
| CBS code | 73072980 |
| 3.1 Certificaat: | Ja |
Afmetingen
| Dimension A | 45 |
|---|---|
| Dimension B | 20 |
| Dimension C | G3/4" |
| Dimension D | SW30 |
| Dimension E |