Product information
Welding male part (SC)
DN200 (204,00 x 2,00)
Thread Rd240x1/4"
1.4404 (316L)
Properties
| Dimensions: | DN200 (ø 204 mm) Rd240x1/4" |
|---|---|
| Type: | Standard (SC) |
| Material type: | 316 (L) |
Product information
| Weight | 2.58 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
| 3.1 Certificate: | Yes |
Dimensions
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 200 |
| Dimension C | 204 |
| Dimension D | |
| Dimension E | Rd240x1/4" |