Product information
Blind male part (CB)
DN32 / 1,25" / 42,40mm
Thread Rd58x1/6"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN32 (ø 35 mm) Rd58x1/6" |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.222 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
| 3.1 Certificate: | Yes |
Dimensions
| Dimension A | 24 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 34 |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | Rd58x1/6" |