Productinformatie
Kogelterugslagklep type 5080
Las/draad DIN11851
DN50 (53) 316 EPDM
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN50 (ø 53 mm) |
|---|---|
| Aansluiting: | Las / Draad |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 1.58 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818079 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 86 |
| Dimension C | Rd78×1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |