Productinformatie
Kogelterugslagklep type 5080
Las/draad DIN11851
DN65 (70) 316 EPDM
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN65 (ø 70 mm) |
|---|---|
| Aansluiting: | Las / Draad |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 3.7 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818079 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 66 |
|---|---|
| Dimension B | 103 |
| Dimension C | Rd95×1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |