Product information
Dome cover rectangular 1603/B
pressureless, 555x432x150 (LxWxH),
S1 collar 12mm
Pmax. 0.8bar, EPDM 316L
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 316 (L) |
| Neck height: | 150 mm |
| Pressure application: | 0 bar |
| Sizes: | 555 x 432 mm |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |