Product information
Manwaydoor round 500/P/B
Ø508 H=150 Pmax 3,2 bar/150°C
6 handles, 316L EPDM
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 316 (L) |
| Diameter: | 508 mm |
| Neck height: | 150 mm |
| Pressure application: | 3,2 bar |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 0 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |