Product information
Manway cover LKDC
atmospheric H=100 mm
round 620 MVQ 316L
Properties
| Brand: | Alfa Laval |
|---|---|
| Material type: | 316 (L) |
| Diameter: | 620 mm |
| Neck height: | 100 mm |
| Pressure application: | 0 bar |
| Elastomer: | MVQ (Silicone) |
Product information
| Weight | 0 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072390 |
| 3.1 Certificate: | No |