Product information
Manwaydoor round 450/P
Ø458 H=150 Pmax 4,0 bar / 6 bolts
304L NBR
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Diameter: | 458 mm |
| Neck height: | 150 mm |
| Pressure application: | 4 bar |
| Elastomer: | NBR (Perbunan) |
Product information
| Weight | 34.8 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |